Plaka Tanıma Sistemleri

Araç Geçiş Sistemlerin de yaygın olarak kullanılan Plaka Tanıma Sistemleri kontrol etmek istediğiniz ticari veya sivil otopark vb. alanlara giriş-çıkışların tam otomatik olarak gerçeklemesini sağlar. Sisteme kayıtlı abone araçlara otomatik bariyer açar LED panoda bilgi verir, otoparkların tümünde doluluk oranını tespit eder ve detaylı zengin raporlar almanızı sağlar. Hem de fotoğraflı kayıtlar ile birlikte.

Kart, OGS etiketi, Uzaktan kumanda gibi cihazlardan hiçbirine ihtiyacınız olmaz. Bu sebeple işletme ve yönetimler için herhangi bir işletme maliyet yoktur.

Plaka Tanıma Sistemleri ile ister siteler gibi ücretsiz otoparkları isterseniz ticari amaçla kurulan otoparkları yönetebilirsiniz. Her ihtiyaca uygun çözümler sunan Plaka Tanıma teknolojisi ile en güvenli ve en hızlı araç geçiş kontrol sistemine sahip olabilirsiniz.

Ayrıca mevcut bulunan yada yeni yapılacak olan Kollu Bariyer, Kayar Kapı, Mantar Bariyer, Road Blocker gibi pek çok bariyer sistemine entegre edilebilen Plaka Tanıma Sistemleri insan hatasına dayalı tüm olumsuzlukların önüne geçer.

Otopark, site, iş yeri, AVM, vb. araç trafiğinin olduğu her alanda Plaka Tanıma Sistemleri kontrolün sizde olmasını sağlar.