Hırsız Alarm Sistemleri temel olarak, iş yerleri ve konutların güvenliği için dışarıdan yapılabilecek izinsiz girişleri engellemek ve su baskını, yangın vb. durumlara karşı can ve mal güvenliğinin en üst düzeyde korunması sağlayan sistemlerdir.

Bu sistemler bulunduğu mahale girme izni olmayan kişileri tespit ederek alarm vermeye başlar. Aynı zamanda da alarm merkezimizde 7/24 hazır olan operatörlerimiz tarafından ilgili Emniyet güçlerine ve önceden bildirilen diğer kişileri bilgilendirir.

Buna ek olarak hırsız alarm sistemlerine duman, gaz, ısı, gürültü, su baskını detektörü ve aydınlatma otomasyonu gibi diğer güvenlik sensörleri de eklenerek söz konusu mahalin güvenlik kapsamı genişletilebilir.

PlusTech olarak Konut ve işyerlerinin güvenliği için yerinde ücretsiz keşif yaparak söz konusu mahalin zayıflıkları ile ihtiyaçlarını tespit ediyor ve müşterilerimize en uygun çözümü sunuyoruz.  Dünyanın en gelişmiş ve güvenilir kablosuz Hırsız Alarm teknolojilerini kullanarak sistem kurulumun yapıyor ve aboneliği sürece müşterilerimizin sistemlerini olası alarmlara karşı 7/24 takip ediyoruz.